Csak egy pont...

Hamilton - Toronto
2 - 3
OT

Jól kezdtük a meccset, a 7. percben a Montrealból a hétvégére leküldött Michael Bournival (Davis Drewiske, Charles Hudon) góljával megszereztük a vezetést.

Sajnos a vendégek a második harmad 9. percében Patrick Watling révén egyenlíttettek.

A 13. percben ismét nálunk volt az előny, Sven Andrighetto (Drayson Bowman, Charles Hudon) emberelőnyös találatával.

A záró etap 3. percében Josh Leivo góljával ismét egyenlítettek a vendégek.

Mivel a rendes játékidőben már nem esett több gól, jöhetett a hosszabbítás.

Itt megismerhettük az új szabályokat, az 5. perctől 3 a 3 ellen játszott a két csapat, és ezt a vendégek ki is használták, Spencer Abbott révén bevitték a győztes találatot.

Joey MacDonald 26 védése csak egy pontot ért.